ویلای داخل شهرک در شمال

ویلای داخل شهرک در شمال

 

در صورتیکه قصد خرید ویلا در شمال را دارید و به این موضوع فکر می کنید که به دلیل در نظر گرفتن مسائل امنیتی و استفاده از امکانات ویژه یک ویلای داخل شهرک خریداری کنید ما شهرک آرش زیباکنار را که از چند شهرک و مجتمع ویلایی بسیار لوکس تشکیل شده به شما پیشنهاد می کنیم.

شهرک ویلایی آرش زیباکنار واقع در شمال ایران با موقعیت ویلاهای ساحلی و جنگلی دارای ویلاهای 2 تا 4 خوابه مجهز و بسیار مجلل در داخل شهرک با سرایداری و نگهبانی و باغبانی شبانه روزی می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

 قابل به ذکر است که شهرک های ویلایی آرش زیباکنار با قیمت های مناسب و شرایط خرید ویژه برای همه اقشار بی رقیب در شمال کشور می باشد.

این ویلاها هم به لحاظ استحکام در ساخت و هم به لحاظ معماری بی نظیر بوده و از اینرو هر انتظار و سلیقه ای را متوجه خود خواهد ساخت، توجه داشته باشید که خرید ویلا در شمال بواسطه تعدد ویلاها و تعداد زیاد فروشندگان دسته چندم همواره می تواند با ریسک های زیادی همراه باشد اما در شهرک های ویلایی آرش زیباکنار با توجه به کارشناسان و مشاوران حرفه ای در زمینه فروش املاک شما می توانید خرید ویلای خود را در شمال بدون ریسک و به دور از هر گونه شک و تردیدی انجام دهید.

خرید بدون نگرانی ویلای خود در شمال و زیباکنار را به مشاوران شهرک آرش بسپارید.شرایط ویژه در فروش و امکانات سفارشی در ساخت خیال شما را از بابت همه چیز راحت می کند.

 

اطلاعات تماس :

90 87 616 0911

 

/ 0 نظر / 18 بازدید