خرید ویلا با شرایط ویژه در شمال

خرید ویلا با شرایط ویژه در شمال

 

دوست من آیا قصد خرید ویلا در شمال را دارید؟ آیا مدتهاست به این فکر می کنی چطور ویلای خود را بخری؟آیا به دنبال شرایط ویژه ای برای خرید ویلا می گردی؟

ما چه پیشنهادهایی برای شما داریم؟

شهرک آرش یک مجموعه ویلایی مجهز، مدرن، زیبا و دیدنی در زیباکنار و شمال کشور است.مجموعه ای هنرمندانه از تلاقی طبیعت زیبای ساحلی و جنگلی و سازه های مجلل و مستحکم .

 ما تا امروز موفق به ساخت سه مجموعه شهرک ویلایی شده ایم و به لطف خداوند از همین اعتماد و اعتباری که از مشتریان سابق خود کسب کرده ایم توانسته ایم تمام ویلاهای قبلی را به فروش رسانده و شهرک ویلایی آرش 4 را طراحی و پیاده سازی کنیم.

این شهرک بسیار مدرن و بی رقیب در حال ساخت و توسعه می باشد و از همین الان با شرایط ویژه ای برای فروش آماده می باشد.

فروش ویلاهای ما در شمال بصورت نقد و اقساط و فروش شرایطی میتواند موقعیت مناسبی برای شما که به فکر خرید ویلا در شمال و منطقه توریستی زیباکنار هستید باشد.

توجه داشته باشید که امکان بازدید از پروژه های ویلایی در حال ساخت آرش در هر روز و هر ساعتی امکان پذیر می باشد و شما با توجه به شرایط پیشرفت پروژه می توانید نسبت به پرداخت خود اقدام فرمایید.

مدیران شهرک های ویلایی آرش زیباکنار اهداف خود را منطبق به رضایت مندی مشتریان از خرید ویلا و پشتیبانی و ضمانت ویلاهای خریداری شده متمرکز کرده اند.

 

اطلاعات تماس :

90 87 616 0911

 

 

/ 0 نظر / 14 بازدید