ویلا زیباکنار

ویلا زیباکنار

 

زیباکنار یکی از زیباترین و قابل دسترس ترین مناطق ساحلی استان گیلان می باشد. این منطقه توریستی که از دیرباز مورد توجه افراد مختلفی بوده با آب و هوای دل انگیز و طبیعت زیبای چهار فصلی که دارد به یک نگین در کنار دریای خزر بدل گشته است.

منطقه ساحلی زیباکنار دقیقا در مجاورت دریای خزر می باشد و از جاذبه های گردشگری زیادی همچون رودخانه خروشان سفیدرود، اتصال به تالاب بوجاق، مزارع و شالیزارهای تمام نشدنی و از همه مهمتر قرار گیری در محدوده منطقه آزاد انزلی می باشد.

 خرید ویلا در زیباکنار می تواند فرصت مناسبی را برای کسانی که به لذت بردن از طبیعت بکر و دست نخورده می اندیشد فراهم کند، ویلاهای شهرک آرش زیباکنار با دو موقعیت ساحلی و جنگلی و سازه های مدرن و معماری زیبا می تواند بهترین خرید را برای شما رقم بزند.

خرید ویلا در زیباکنار نه تنها یک فرصت ایده آل برای طبیعت گردی و تنفس در زیبایی لایتناهی این منطقه است بلکه یک موقعیت سرمایه گذاری منحصربفرد در زمینه املاک نیز می باشد.

بی شک زیباکنار مروارید ارزشمند دریای خزر استان گیلان می باشد و سرمایه گذاری شما را برای آینده تضمین می کند.

اگر زیباکنار بهترین انتخاب برای شماست ویلاهای مدرن 2 تا 6 خوابه و فضاسازی مناسب، امنیت کامل و دسترسی بسیار سهل و آسان و همچنین بهره مندی از کلوپ دریایی از دیگر مزایای خرید ویلا از شهرک آرش می باشد.

شرایط مناسب خرید ویلا منطبق با نیاز مشتریان بصورت ویلاهای پیش فروش و خرید اقساطی و خرید ویلا با شرایط ویژه، از ویژگی های دیگر خرید ویلا در زیباکنار می باشد.

در شهرک های آرش زیباکنار شما لذت خرید ویلا در زیباکنار، سرمایه گذاری در زمینه املاک و تجارت آزاد را یکجا با هم تجربه می کنید.

 

اطلاعات تماس :

90 87 616 0911

 

/ 0 نظر / 11 بازدید